Sprzątania Świata – Polska pod hasłem: „myślę, więc nie śmiecę!”

Patryk Gąsiewski

W dniach 17 - 19 września nasza szkoła brała udział w 28. Akcji Sprzątania Świata – Polska pod hasłem: „myślę, więc nie śmiecę!”, której koordynatorem była pani Krystyna Górecka.
17 września klasy III i V-VIII wraz z wychowawcami sprzątały okolice naszej szkoły i tereny pobliskie.
W tym dniu przypadła również 82. rocznica agresji ZSRR na Polskę. Upamiętniając wydarzenie uczniowie zapalili symboliczny znicz.
 
Kategoria:

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.