Dzień Ziemi

Patryk Gąsiewski
22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Z tej okazji również w Szkole Podstawowej w Porytem zorganizowano szereg wydarzeń, podczas których przypomniano uczniom, w jaki sposób należy dbać o naszą planetę. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli udział w akcji sprzątania okolicznych terenów a pełne worki śmieci tylko pokazały jak taka inicjatywa jest potrzebna!
Również najmłodsi uczniowie naszej szkoły przyczynili się do podnoszenia naszej świadomości ekologicznej, prezentując wspaniały montaż słowno-muzyczny. Nie obyło się także bez konkursów, które pokazały nam ile jeszcze pięknych rzeczy możemy stworzyć z odpadów.
Apelujemy do wszystkich, którym zależy na życiu w zdrowym, przyjaznym środowisku- dbajmy o Ziemię. Nie tylko w dniu jej święta. Mamy ją tylko jedną! 🌍🌿
 
 
Kategoria:

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.