„Laboratoria Przyszłości” w naszej szkole

Patryk Gąsiewski
„Laboratoria Przyszłości” w naszej szkole
Dzięki programowi „Laboratoria Przyszłości” szkoła dysponuje nowymi pomocami wspierającymi proces nauczania. Na zajęciach koła informatycznego uczniowie rozwijają swoje umiejętności projektowania w wymiarze 3D. Poznali zasadę pracy drukarki 3D oraz program Tinkercard, który umożliwia tworzenie obiektów trójwymiarowych. Na zajęciach zaprojektowali i wydrukowali breloczki do kluczy według własnego pomysłu.
 
 
 
Kategoria:

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.